وردپرس (وبلاگ راست چین)

تعداد کل مطالب وبلاگ راست چین در وردپرس، 12 میباشد.

آموزش

چگونه افزونه وردپرس را نصب کنیم؟

نصب افزونه وردپرس از ضروریات هر سایت است. ابزارهایی که با حجمی کم، به توسعه امکانات قالب کمک می کنند. اینجا با نصب دستی و اتوماتیک پلاگینها آشنا میشویم.

فرزانه همتیان، 17 اکتبر 2018
آموزش

چگونه سایت خود را از جوملا به وردپرس انتقال دهیم؟

دردسرهای کار با جوملا از یک طرف و دیتای زیاد روی سایت، انتقال سایت از جوملا به وردپرس را دشوار می کند. اینجا، با روشی آسان از جوملا به وردپرس مهاجرت میکنیم.

فرزانه همتیان، 14 اکتبر 2018
آموزش

آموزش گام به گام بسته نصب آسان روی لوکال هاست

تست بسته نصب آسان روی لوکال هاست ، مزیت هایی مثل انجام تغییرات و انتقال یک باره ویرایش ها روی سایت اصلی را دارد. در این صفحه آموزش بسته نصبی در اختیارشماست.

فرزانه همتیان، 17 سپتامبر 2018
آموزش

اهمیت استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت

استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت شما و بهبود رتبه گوگل، بسیار مؤثر است. علاوه بر آن، قدرت بالایی، در ایجاد اعتماد بین کاربران دارد.

فرزانه همتیان، 15 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش رفع خطای 404 در وردپرس به صورت گام به گام

رفع خطای 404 در وردپرس اهمیت زیادی در سئو سایت شما دارد. با این آموزش از پنالتی شدن سایت توسط گوگل جلوگیری کرده و سایت خود را بهینه میکنید.

فرزانه همتیان، 13 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش گام به گام بسته نصب آسان وردپرس روی cpanel

در این آموزش، به صورت گام به گام، مراحل نصب یک قالب به کمک بسته نصب آسان را با هم مرور می کنیم. پس از این شما در کم تر از 10 دقیقه سایت خود را میبینید.

نجمه کیانی، 2 سپتامبر 2018
آموزش

چه پلاگین هایی برای سایت وردپرس من ضروری اند؟

پلاگین های وردپرس به بهبود عملکرد و گسترش قابلیت های سایت شما کمک می کنند. در اینجا لیستی از ضروری ترین افزونه های وردپرس را برای شما مهیا کرده ایم.

فرزانه همتیان، 28 آگوست 2018
آموزش

۹ چیز که در انتخاب یک قالب وردپرس باید در نظر گرفت

در این مقاله، 9 چیز را که باید در انتخاب قالب وردپرس در نظر بگیرید، را به اشتراک گذاشته ایم پس بهترین قالب وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید.

نجمه کیانی، 22 جولای 2018
آموزش

آموزش کامل وردپرس برای مبتدیان

وردپرس یکی از پلتفرم های محبوب وبلاگ نویسی است که به سرعت جای خود را در قلب هر وب مستری باز کرد. اگر شما یک تازه کار هستید و می…

زهرا کامران، 18 جولای 2018
آموزش

وردپرس چیست؟

وردپرس چیست؟ این مقاله به معرفی وردپرس میپردازه و در این مورد صحبت میکنه که چرا وردپرس پرطرفدارترین سایت ساز جهان محصوب میشه.

پیمان، 14 آگوست 2017
آموزش

افزایش سئو سایت وردپرسی

روش های افزایش سئو سایت وردپرس به روش آسان سلام بر شما. با توجه به افزایش درخواست های سئو سایت توسط راه اندازان استارت آپ ها و گرفتن مبالغ هنگفت…

پیمان، 13 جولای 2017
آموزش

چگونه از پوشه ادمین وردپرس (wp-admin) خود محافظت کنیم

همین طور که از عنوان مطلب متوجه شدین هدف حفاظت از پوشه مدیریت وردپرس است. که البته این یک گزینه کاملاً اختیاری است و خود وردپرس به اندازه کافی امن…

پیمان، 24 می 2017

تومان