آموزش (وبلاگ راست چین)

تعداد کل مطالب وبلاگ راست چین در آموزش، 35 میباشد.

آموزش

چگونه افزونه وردپرس را نصب کنیم؟

نصب افزونه وردپرس از ضروریات هر سایت است. ابزارهایی که با حجمی کم، به توسعه امکانات قالب کمک می کنند. اینجا با نصب دستی و اتوماتیک پلاگینها آشنا میشویم.

فرزانه همتیان، 17 اکتبر 2018
آموزش

چگونه سایت خود را از جوملا به وردپرس انتقال دهیم؟

دردسرهای کار با جوملا از یک طرف و دیتای زیاد روی سایت، انتقال سایت از جوملا به وردپرس را دشوار می کند. اینجا، با روشی آسان از جوملا به وردپرس مهاجرت میکنیم.

فرزانه همتیان، 14 اکتبر 2018
آموزش

بهینه سازی سئو به کمک مترادف کلمات کلیدی

مترادف کلمات کلیدی چندی پیش به افزونه یواست سئو اضافه شد. کاربران برای جستجو یک مفهوم از کلمات مترادف استفاده میکنند و موتورهای جستجو این را دریافته اند.

فرزانه همتیان، 10 اکتبر 2018
آموزش

معرفی ابزار URL Inspection در گوگل سرچ کنسول جدید

پس از عرضه گوگل سرچ کنسول جدید ، امکاناتی از جمله ابزار URL Inspection به آن اضافه شد که اطلاعاتی بی نظیر از ایندکس صفحات و وضعیت آنها ارائه می کند.

فرزانه همتیان، 8 اکتبر 2018
آموزش

راهنمای خرید قالب فروشگاهی

اولین مسأله ای که در خرید قالب فروشگاهی ذهن ما را مشغول می کند، ویژگی هایی است که باید داشته باشد. به چه نکاتی باید توجه شود؟ باهم این موارد را مرور می کنیم

فرزانه همتیان، 30 سپتامبر 2018
آموزش

چرا باید یک وب سایت شخصی داشته باشیم؟

خواه شما یک فارغ التحصیل دانشگاه باشید، یا یک مدیر که به دنبال یک موقعیت جدید است و یا یک فریلنسر که مایل است اولین مشتریان خود را بگیرد، تنها…

زهرا کامران، 25 سپتامبر 2018
آموزش

رازهای سئو | انتخاب کلیدواژه

یکی از دغدغه هایی که افراد در شروع سئو سایت با آن دست و پنجه نرم می کنند، انتخاب کلیدواژه است. کلمات کلیدی، مهمترین قدم برای سئو است.

فرزانه همتیان، 24 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش گام به گام بسته نصب آسان روی لوکال هاست

تست بسته نصب آسان روی لوکال هاست ، مزیت هایی مثل انجام تغییرات و انتقال یک باره ویرایش ها روی سایت اصلی را دارد. در این صفحه آموزش بسته نصبی در اختیارشماست.

فرزانه همتیان، 17 سپتامبر 2018
آموزش

اهمیت استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت

استفاده از https و گواهی ssl در سئو سایت شما و بهبود رتبه گوگل، بسیار مؤثر است. علاوه بر آن، قدرت بالایی، در ایجاد اعتماد بین کاربران دارد.

فرزانه همتیان، 15 سپتامبر 2018
آموزش

آموزش رفع خطای 404 در وردپرس به صورت گام به گام

رفع خطای 404 در وردپرس اهمیت زیادی در سئو سایت شما دارد. با این آموزش از پنالتی شدن سایت توسط گوگل جلوگیری کرده و سایت خود را بهینه میکنید.

فرزانه همتیان، 13 سپتامبر 2018
آموزش

کارکرد لایسنس و api اختصاصی راست چین

در این مقاله به بررسی کارکرد api اختصاصی راست چین می پردازیم. اگر قالب شما در راست چین لایسنس دارد در اینجا اطلاعات مفیدی میتوانید بدست بیاورید

فرزانه همتیان، 12 سپتامبر 2018
بازاریابی

استفاده از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو

شبکه های اجتماعی پتانسیل بسیار قدرتمندی برای بهبود سئو سایت شما خواهند داشت. بک لینک ها و جذب مخاطبان واقعی، موجب افزایش ترافیک و تقویت سئو سایت شما میشود.

فرزانه همتیان، 11 سپتامبر 2018

تومان