Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

سازگاری المنتور

از میان 369 محصول با ویژگی المنتور راست چین شده، براحتی قالبی که برایتان مفید است را انتخاب کنید.

قالب المنتور

کار کردن با افزونه المنتور به قدری لذت بخش است که کاربران وردپرس بدنبال قالب های سازگار با المنتور هستند. شما با افزونه صفحه ساز المنتور بوسیله درگ و دراپ کردن عناصر و بدون یک خط کدنویسی می توانید صفحات جذابی را در عرض چند دقیقه خلق کنید.

طراحی سایت کار سختی بنظر می آید، اما با وجود افزونه های صفحه سازی چون المنتور و افزودنی های آن می توان به سادگی هر طرحی موردنظر است برای صفحات سایت پیاده سازی کرد.

انعطاف پذیری elementor به قدری زیاد است که بسیاری از قالب های وردپرس سازگار با المنتور به طراحی المان های اختصاصی خود پرداخته اند. به عنوان مثال رادیان تم المان هایی برای چینش بلاگ، پورتفولیو و … را طراحی و به عنوان افزودنی المنتور در کنار قالب های وردپرسی خود قرار داده اند.

سرعت بالای قالب های سازگار با المنتور

به دلیل اینکه سرعت این افزونه بالاست، معمولا قالب های طراحی شده با المنتور هم سبک و پر سرعت هستند. قالب های رایگان و غیر رایگان زیادی در این چند سال اخیر با این پلاگین طراحی شده است. به طوری که بسیاری از قالب های طراحی شده با سایر صفحه سازهای وردپرس در نسخه جدید، صفحات خود را با المنتور نیز طراحی کرده اند. از این بین می توان به قالب پورتو اشاره کرد.

سرعت لود ویرایشگر المنتور، امکان ویرایش زنده و تغییر محتوای صفحات یکی از نکات جذاب برای کاربران وردپرسی است. همینکه لازم نیست بعد از هر تغییر در ویرایشگر، مدام محتوای صفحه بارگزاری شود کافی است تا متوجه سرعت عمل کاربران این پلاگین شد.

از بین قالب های متنوعی که وجود دارد کدام را باید انتخاب کرد؟ در ادامه نکاتی در مورد انتخاب قالب المنتور مناسب بیان می کنیم.

بهترین قالب های المنتور

امکان توسعه قالب وردپرسی:

در قالب های المنتور معمولا افزونه المنتور پرو نصب شده یا افزودنی های اختصاصی وجود دارد که امکان ویرایش هدر و فوتر یا ساخت صفحات با امکانات نامحدود را به شما می دهد. بنابراین برای انتخاب قالب باید توجه کنید اگر نیاز به سفارشی سازی ویژه ای دارید امکانات قالب برای شما کفایت کند یا باید نسخه پریمیم را تهیه کنید.

ساخت صفحات آماده:

امکان طراحی صفحات لندینگ جذاب با استفاده از افزونه المنتور فراهم شده است. بنابراین اگر نسخه پریمویم افزونه را در کنار قالب دارید به سادگی می توانید این صفحات را از کتابخانه قالب دانلود و مورد استفاده قرار دهید. المنتور بیش از 20 قالب آماده جذاب دارد که قابلیت سفارشی سازی بالایی نیز دارند.

سرعت قالب المنتور:

سرعت افزونه المنتور بالاست اما به این نکته دقت کنید که تمامی قالب های المنتور الزاما سرعت بالایی ندارند. بهتر است سرعت لود پوسته انتخابی را قبل از خرید توسط ابزارهای انلاین بررسی کنید. سرعت قالب می تواند تحت تاثیر کدهای بهینه شده، افزونه های نصب شده، تصاویر و … باشد.

قالب آسترا یکی از قالب های وردپرسی سازگار با المنتور است که سرعت بسیار بالایی دارد. این فاکتور تاثیر بسیار زیادی بر تجربه کاربری خواهد داشت.

تنوع قالب های المنتور در راست چین به قدری زیاد است که احتمالا هر وبسایتی که مورد نظر شما باشد را می توانید در راست چین پیدا کنید.


تومان