Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

اپلیکیشن اندروید قالب فروشگاهی ریما پلاس

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با webim جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف webim:

باسلام و احترام کاربر گرامی لطفا قبل از اقدام به خرید حتما قوانین شرکت از جمله قوانین پشتیبانی را در این لینک مطالعه نمایید. همچنین خریداران گرامی میتوانند هرگونه درخواست پشتیبانی خود از سیستم تیکتینگ ارسال نمایند. تذکر اول: نصب و راه اندازی قالب های خریداری شده ، با توجه به سهولت استفاده و وجود فایل راهنما در بسته خریداری شده رایگان نمیباشد و با اخذ هزینه این خدمات انجام می پذیرد. لطفا از درخواست نصب رایگان قالب پرهیز نمایید. تذکر دوم: به کلیه درخواست های پشتیبانی به دلیل رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو که قالب ها را از سایت های متخلف خریداری نموده اند فقط از طریق سیستم تیکتینگ ترتیب اثر داده خواهد شد و به هیچ وجه از طریق تلفن پشتیبانی ارائه نمیگردد. تذکر سوم: به خریدارانی که بدون خرید لایسنس ، لینک یا عنوان کپی رایت شرکت و یا لوگوی لیمون تم را به هر نحوی از قالب حذف و یا دست کاری نمایند ، هیچ گونه خدمات پشتیبانی ارائه نمی گردد. تذکر چهارم: در صورت حذف لینک کپی رایت از قالب ، فعالیت عادی قالب دچار مشکل خواهد شد. تذکر پنجم: به درخواست های پشتیبانی فقط در روز کاری و ساعت های اداری جوابگویی میشود. و به دلیل حجم بالای درخواست های پشیبانی حداقل زمان پاسخگویی 24 الی 72 ساعت میباشد. لطفا از ایجاد تیکت های مشابه و تکراری جددا خودداری نمایید.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان