Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن، کوی قدس
ساختمان دنیز، پلاک 1، طبقه 2، واحد 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب html ریسپانسیو یک صفحه

قالب html ریسپانسیو یک صفحه

0 فروش
خرید و دانلود
قالب html ریسپانسیو یک صفحه - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۵۰۸۰۴
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب html ریسپانسیو یک صفحه

بعد از مدت‌ها فرصتی دست داد تا فارسی سازی یکی از قالب‌های ناتمام رو تکمیل و برای استفاده کسانی که نیاز به یک قالب کاملا ریسپانسیو و تک صفحه ای برای وب سایت یا صفحات فرود دارند در سایت راست چین آپلود کنم. قالب YekSafhe مثل قالب های قبلی کامپوز و ۹ستاره که در سایت راست‌چین ثبت کردم، از بوت استراپ استفاده می کنه و یکی از مهمترین دلایلی که این قالب رو انتخاب کردم، سبک و سریع بودن فوق العاده اون و همچنین سهولت بسیار زیاد برای ویرایش تمام قسمت هاش هست.

 

منوی استفاده شده در این قالب با اسکرول شدن کل صفحه، همیشه در قسمت بالای صفحه باقی می مونه ( چیزی که در تمام قالب های یک صفحه ای مرسوم هست). مثل دو قالب دیگه برای این قالب هم از فونت رایگان وزیر استفاده کردم که به نظرم یکی از فونت های مناسب موجود برای وب فارسی هست. اسلایدر تمام صفحه قالب هم با ارتفاعی که کل صفحه رو در بر میگیره قابلیت ویرایش بالایی داره و به راحتی می تونید اسلایدهای جدید اضافه کنید یا تصاویرشون رو تغییر بدید.

 

بخش های درباره ما ، محصولات یا جزییات محصول ، قیمت ، کارهای قبلی انجام گرفته ، لیست سرویس های قابل ارایه و تماس با ما،  بخش هایی هستند که به عنوان اسلایدهای لازم به این قالب اضافه شدند.

 

مشاهده دموی آنلاین   خرید این قالبتومان