Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

پوسته چندمنظوره وردپرس راهبرد اجکس | STRATA

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با aminnet جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف aminnet:

باسلام و احترام مشکلات در مرحله اول فقط از طریق تیکت بیان کنید از ارسال ایمیل بپرهیزید. نصب قالب ها در صورتی که بسته نصبی را نصب کنم به صورت رایگان می باشد. (نصب برای مرتبه اول رایگان می باشد در غیر این صورت شامل هزینه 30 هزارتومان می گردد) در صورتی که سایت شما قبلا قالبی دیگر داشته باشد و بخواهید قالب های ما را بر روی وردپرس قبلی نصب کتید مشمول هزینه 30 هزارتومان می باشد. خریداران گرامی میتوانند هرگونه درخواست پشتیبانی خود را از طریق لینک سیستم تیکتینگ شرکت ارسال نمایند. خواهشا ابتدا تیکت بزنید و اگر مشکلتان از این طریق حل نشد از طریق تماس تلفنی اقدام فرمائید. پشتیبانی از طریق تلگرام انجام نخواهد گرفت

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان