× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

قالب شخصی

0 فروش
خرید و دانلود
قالب شخصی - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۳۳۰۵۵
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب  سایت شخصی html  یه قالب  بسیار زیبای است که میتونید آن را هم به عنوان قالب شخصی و رزومه و نمونه کار استفاده کنید.

راه اندازی آن بسیار ساده می باشد.فقط دانلود و ویرایش اطلاعات خود در چند دقیقه.شما می توانید کارت خود را به صورت آنلاین به دوستان خود، مشتریان یا کارفرما جهت مصاحبه از طریق تلفن نشان دهید. از آنجا که این قالب کاملا واکنشگرایی هست شما می توانید وب سایت خود را بر روی کامپیوتر و همچنین دستگاه های دستی ببینید.شما همچنین می توانید  پروفایل های اجتماعی خود را به وب سایت وصل کنید یا نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید.

این الگو شامل صفحات زیر است:

اطلاعات شخصی

من کی هستم

کار های من

تجربیات

پروژه های من

تماس

این قالب در رنگ مختلف ساخته شده است قرمز، آبی، نارنجی و سبز
این قالب برای سیستم وردپرس و جوملا بطور مستقیم کاربرد نداردتومان