× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

قالب html اسپند

قالب html اسپند

4.00 stars
  |   3 فروش
خرید و دانلود
قالب html اسپند - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۳۵۰۰۷
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب html اسپند

اسپند یک قالب برای سایت های یک صفحست. این قالب به کمک jQuery و نیز Bootstrap طراحی شده که خود به معنا ی اینست که این قالب به طور کامل واکنشگرا بوده و با هر سایز صفحه ای نیز به بهترین شکل به نمایش در می آید. برای طراحی این قالب از فونت بسیار معتبر IRANSans استفاده کرده ایم که خود به اعتبار قالب می افزاید. در ضمن در ساخت این قالب از افزونه های فوق العاده بهینه و کابردی استفاده کرده ایم که خود موجب سرعت مناسب این قالب به روی هاست می شود. در ضمن برای این قالب ده ترکیب رنگی متفاوت نیز طراحی کرده ایم که با انتخاب خود یکی را بر گزینید. در ضمن این قالب به وکلا، آژانس های مسکن، رستوران ها، نشان دادن نمونه کار افراد خلاف، بوتیک های لباس و از این قبیل افراد پیشنهاد می شود.برای اطلاع بیشتر لطفا از پیش نمایش دیدن فرمایید.

قالب بر روی وردپرس و جوملا نصب نمی شود.


تومان