Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب Filmcity | قالب وردپرس | قالب دانلود شهرفیلم

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با Pedroxam جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف Pedroxam:

قبل از هر چیز:
مشتریانی که با اخلاق و خوب هستند، در این حالت پشتیبانی دائمی برایشان شکل می گیرد. پس اول از هرچیز اخلاق خوب شما مهم هست.
پشتیبانی محصول یعنی تنها 1 بار نصب قالب و انجام هرگونه ویرایش و شخصی سازی قالب دارای هزینه می باشد که کمترین آن از 150 هزار تومان شروع میشود. در ایام نوروز، پشتیبانی فقط از طریق بخش تیکت های سایت راستچین صورت می گیرد.:
بهتر است بدانید :
اگر سایت شما در حال حاضر دارای مطلب هست و پس از نصب قالب با مشکل ناهماهنگی پست ها رو به رو شدید، این مورد طبیعی می باشد و باید پست ها را ویرایش کنید تا درست شود و اگر تعداد مطالب سایت شما بسیار زیاد بوده و قابل ویرایش نباشد می بایست با پشتیبانی قالب تماس بگیرید و با پرداخت هزینه آن مورد برای شما انجام شود. ویرایش قالب وردپرس کاریست زمان بر که رایگان انجام نخواهد شد.
جهت اطلاع بعضی از دوستان : کمترین قیمت در ویرایش قالب از 150 هزار تومان شروع می شود. و این طور هزینه ها ربطی به قیمت قالب خریداری شده ندارد.
موارد احتیاط : یکی از بزرگترین اشتباهات کسانی که می خواهند قالب را نصب کنند این است که قالب را از طریق هاست نصب میکنند. شما می بایست قالب را از طریق پنل مدیریت خود وردپرس نصب کنید.
موارد احتیاط : اگر مشخصات ورود به بخش پنل مدیریت سایت را در اختیار کسی بگذارید به عنوان مثال اگر شخصی میخواهد جهت انجام کاری به پنل مدیریت وردپرس شما وارد شود قبلش قالب را پاک کنید و یا اینکه سطح دسترسی کاربر را طوری تنظیم کنید که به بخش افزونه ها دسترسی نداشته باشد. در غیر اینصورت قالب شما در دسترس آن شخص قرار میگیرد و هزینه ای که بابت قالب کرده اید از بین خواهد رفت و منجر به پخش شدن قالب خواهد شد.(حتی اگر آن شخص مورد اعتماد شما هم باشد نا خواسته یکی دیگر قالب را از او میگیرد).
بدرود

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان