قالب جوملا پارس نایس

قالب جوملا پارس نایس

0 فروش
خرید و دانلود
قالب جوملا پارس نایس - جوملا
  • شناسه محصول
    ۷۷۷۵
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب پارس نایس یک قالب اختصاصی جوملا برای وب سایت های تفریحی با موضوع دانلود فیلم و عکس می باشد.این قالب که به صورت کاملا بومی کد نویسی شده است به صورت واکنشگرا با موقعیت های مناسب و کاربردی می باشد.حتما از نمونه نمایشی این قالب فارسی دیدن نمایید.
پارس نایس قالبی مناسب برای انواع سایت ها مخصوصا سایت های دانلود و شخصی است که دارای ویژگی های متعددی است که آن را به قالبی مدرن و حرفه ای برای جوملا 2.5  تبدیل می کند. همچنین این قالب با استفاده از HTML5 و CSS3 طراحی و کد نویسی شده است و برای زیبایی گرافیکی این قالب کمتر از عکس استفاده شده است و بیشتر CSS3 به کار رفته است.
سرعت لود شدن قالب بسیار بالا بوده   و به علت بهینه بودن کدهای قالب سئو بسیار خوبی نیز دارا میباشد. این قالب هم به صورت قالب جداگانه برای نصب بر روی جوملا 2.5 آماده شده و هم به صورت بسته نصبی اماده شده تا شما بسته به سلیقه خود از قالب استفاده کنید.

این قالب زیبا توسط مازندوب شمال برای همه کاربران محترم وب سایت راستچین به صورت کاملا رایگان ارائه شده است.خواهشا در صورت استفاده رایگان از این قالب فارسی نام مازندوب را از کپی رایت و منابع قالب حذف نفرمایید.

ویژگی های قالب

– دارای 12 موقعیت ماژول .

– دارای 5 کلاس برای موقعیت چپ قالب که برای زیبایی و انعطاف قالب نوشته شده است .

– سرعت بسیار بالا در لود شدن صفحات .

– سادگی قالب در حین زیبایی خیره کننده .

– استفاده از CSS 3 و Html 5 .

– دارای 4 کلاس برای موقعیت بالا و پایین طرف راست قالب .

– دارای منو بالا و پایین سایت .

– استفاده از رنگ های شاد به کمک روانشناسی رنگ ها .

– بدون حتی یک خط کد بیهوده در CSS قالب .

– استفاده از 2 فونت گرافیکی زیبا (فونت فیس)

– بهینه شده برای مرورگر های قدیمی از جمله IE 6

– ریسپانسیو بودن قالب (جدید ترین روش های طراحی سایت)

این قالب زیبا توسط مازندوب شمال برای همه کاربران محترم وب سایت راستچین به صورت کاملا رایگان ارائه شده است.خواهشا در صورت استفاده رایگان از این قالب فارسی نام مازندوب را از کپی رایت و منابع قالب حذف نفرمایید.تومان