Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب فروشگاهی ورزشی bike sport

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با foresttheme جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلفن
تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف foresttheme:

درخواست های پشتیبانی فقط در روز کاری و ساعت های اداری جوابگویی میشود. و به دلیل حجم بالای درخواست های پشیبانی حداقل زمان پاسخگویی 24 الی 72 ساعت میباشد. لطفا از ایجاد تیکت های مشابه و تکراری جدا خودداری نمایید.
هر گونه بی احترامی در صحبت ها و در تیکت های ارسالی به پشتیبان های قالب خریداری شده باعث قطع پشتیبانی به خریدار موردنظر خواهد شد. جهت پشتیبانی و سوالات در مورد قالب ها فقط  بعد از ظهر ها از ساعت 18تا 22با اطلاعات زیر در تماس باشید   آیدی تلگرام: @Arash_Shahamat (https://telegram.me/Arash_Shahamat)

آرش شهامت در صورت اولویت زیاد از طریق پیامک با شماره  09178380039 در تماس باشید

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان