× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

قالب شخصی و شرکتی Inno

قالب شخصی و شرکتی Inno

4 فروش
خرید و دانلود
قالب شخصی و شرکتی Inno - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۹۴۶۳
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

توجه : مسئولیت پشتیبانی این محصول از تاریخ 1 اردیبهشت 1395 به مجموعه Pyramid Themes واگذار شده است.

قالب Inno قالبی مناسب برای سایت های شخصی و شرکتی می باشد. این قالب به صورت تک صفحه و بسیار سبک طراحی شده و براحتی قابل ویرایش و شخصی سازی است.

به مانند بسیاری از قالب های امروزی، این قالب نیز دارای بخش نمایش نمونه کارها به همراه دسته بندی، معرفی اعضا، جدول تعرفه ها و قیمت ها، و همچنین فرم ارتباط با ما می باشد.

رنگ بندی این قالب نیز جذابیت آن را دو چندان کرده است.تومان