Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان امام، مسجد کبود
ساختمان پزشکان، طبقه 4

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

قالب اپن کارت زیبای سلفی | selphy

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با designopen جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلفن
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف designopen:

پشتیبانی قالب ها از طریق تماس تلفنی می باشد: 09395292874 در صورت تمایل به نصب و راه اندازی رایگان سایت به صورت دمو (بعد از خرید، قالب خریداری شده را برروی هاست آپلود، سپس اطلاعات هاست را از طریق ایمیل ارسال نمایید. شماره تلفن خود را نیز در ایمیل ارسالی قید کنید.) قالب های اپن کارت منتشر شده فقط به صورت بسته نصبی ارائه می شوند. با نصب بسته نصبی به راحتی و در چند دقیقه می توانید سایتی دقیقا مشابه دمو داشته باشید. هاست توصیه شده https://mihanwebhost.com برای نصب قالب های اپن کارت: هاست لینوکس با کنترل پنل CPANEL بروز شده و مقدار فضای 1 گیگابایت(روی حجم کمتر نیز قابل نصب است). هاست پلسک، مناسب اپن کارت نمی باشد و از خرید هاست پلسک خودداری کنید. برای مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی، می توانید تماس بگیرید.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان