قالب آژانس مسافرتی گردشگری – Lovetravel

قالب آژانس مسافرتی گردشگری – Lovetravel

5.00 stars
  |   96 فروش
خرید و دانلود
قالب آژانس مسافرتی گردشگری – Lovetravel - حرفه ای
  • شناسه محصول
    ۱۹۹۷۷
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

قالب گردشگری وردپرس یک وب سایت چند صفحه و تم چند منظوره است. قالب گردشگری برای آژانس های مسافرتی، تور، ، آژانس هواپیمایی و … طراحی شده است، به لطف گرافیک خلاق و زییای این قالب که به صورت حرفه ای کدنویسی شده برای هر کسب و کاری در این زمینه مناسب می باشد.به لطف ساختار و طرح بندی های مختلف قالب  شما می توانید از قالب گردشگری برای تمام خدمات مربوط به گردشگری از قبیل هتل ها، اقامتگاه، ماه عسل، سفر و خیلی موارد دیگر استفاده کنید .

سیستم رزرو سفر (فرم تماس برای رزرو)
قالب گردشگری دارای یک سیستم فیلتر سفارشی. به این ترتیب، کاربر می تواند تور / سفر را در بهترین حالت جستجو کند. جستجو سیستم فیلترینگ توسط مقصد، هزینه، فصل، نوع و مدت زمان سفر وارد کنید.
قالب گردشگری از اسلایدر فوق حرفه ای Revolution Slider بهره می برد که براحتی می توانید اسلایدرهای خود را به هرشکل ممکن طراحی کنید.

فرم تماس 7

فرم تماس با ۷، استفاده از این شگفت انگیز پلاگین برای ایجاد فرم تماس خود را. اشکال رزرو فرم سفر و خبرنامه شما. با تشکر از فایل های شما در حال حاضر وارد اشکال در حال حاضر در نسخه ی نمایشی از موضوع. به گرافیک زیباتر از من استفاده می شود آیکون های شبکیه چشم و رنگ های مختلف از تم پیش فرض.

ویژگی های اصلی قالب گردشگری:

قالب آژانس مسافرتی Lovetravel
قالب آژانس مسافرتی Lovetravel
قالب آژانس مسافرتی Lovetravel
قالب آژانس مسافرتی Lovetravel
قالب آژانس مسافرتی Lovetravelتومان