× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

جام ورزشی – قالب ورزشی بوت استرپ ۳ HTML

جام ورزشی – قالب ورزشی بوت استرپ ۳ HTML

4.67 stars
  |   18 فروش
خرید و دانلود
جام ورزشی – قالب ورزشی بوت استرپ ۳ HTML - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۹۶۲۶
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

مرور کلی


جام ورزشی یک قالب چند منظوره حرفه ای و ورزشی برای هر کسب و کار و یا وب سایت های خبری است، آن به طور کامل طراحی پاسخگو آماده به نگاه خیره کننده بر روی هر دستگاهی است.

وب سایت خود را به همان اندازه که می خواهید سفارشی کنید، شما هزاران تن از امکانات طرح بندی با تغییرات و رنگ های نامحدود دارید.

قالب همراه با ۲۹ + صفحه اچ تی ام ال ساخته شده با استفاده از چارچوب بوت استرپ ۳.

http://upload7.ir/uploads//604f710a9f3e898e0c93c96a938294b5a9c469e4.jpgتومان