× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

افزونه گفتگو و پشتیبانی زنده

افزونه گفتگو و پشتیبانی زنده

5.00 stars
  |   9 فروش
خرید و دانلود
افزونه گفتگو و پشتیبانی زنده - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۱۶۰۲۲
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

گفتگو و پشتیبانی زنده، افزونه ای سبک و پرکاربرد است با امکانات بی نظیر که تقریبا همه ی آنچه را که یک کاربر از یک افزونه چت میخواهد در خود جای داده است.

هر تعداد اپراتوری که بخواهید میتوانید ایجاد کنید، هر مدیر میتواند یک اپراتور نیز باشد، همینطور نویسنده های سایت شما، اما اگر فقط به یک اپراتور احتیاج دارید، نقش کاربری (Live Chat Operator) در افزونه پیش بینی شده که به کاربر فقط نقش اپراتور را اختصاص میدهد، فقط همین.

پنل تنظیمات کاملا فارسی و راست چین است و بسیار کامل و گویا .

محیط این افزونه فلت (تخت) طراحی شده و گفتگوی بین دو گروه کاربری بازدیدکننده سایت و اپراتورها را تسهیل میکند.

در پنل ادمین افزونه می توانید مشاهده نمایید که کاربر ، در لحظه چت با شما در کدام صفحه از سایت می باشد.

 تومان