× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

افزونه وردپرس گفتگوی زنده

افزونه وردپرس گفتگوی زنده

5.00 stars
  |   15 فروش
خرید و دانلود
افزونه وردپرس گفتگوی زنده - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۳۷۶۸۶
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

افزونه وردپرس گفتگوی زنده

یکی از دغدغه های هر وبمستری، تعامل کارآمد با مخاطبین وبسایت خود می باشد. تعامل با کاربران وبسایت در اشکال مختلف خود از فرم تماس با ما گرفته تا پشتیبانی آنلاین و پنل کاربری و … همگی از ابزارهایی هستند که به رضایت و ماندگاری بازدیدکننده و مشتری در وبسایت یا فروشگاه اینترنتی ما کمک می کنند. افزونه فارسی گفتگوی زنده وردپرس به شما وبسمتران عزیز نوید آن را می دهد که بتوانید در وبسایت خود به گفتگوی زنده و آنلاین با مشتریان یا کاربران خود بپردازید.

افزونه فارسی گفتگوی زنده وردپرس

یکی از این ویژگیهای ممتاز این افزونه که آن را از سایر افزونه های مشابه مانند زوپیم و … متمایز می سازد آن است که کلیه اطلاعات مربوطه بر روی سرور شما نگهداری می شوند و نیاز به هیچ گونه سرویس واسطه ای ندارد.

همچنین با بهره گیری از این افزونه می توانید پنل گفتگو را در سایر وبسایتهای خود و حتی صفحات ساده HTML نیز جا دهید.


پیش نمایش آنلاین: http://www.chiaa.xyz/livechat

نام کاربری اپراتور: operator

رمز عبور اپراتور: 123456789


پنل تنظیمات حرفه ای

یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این افزونه، برخورداری از پنل تنظیمات حرفه ای می باشد که شما را قادر می سازد تا بدون درگیر شدن در جزییات برنامه نویسی، ظاهر و کارایی مدنظر را شخصی سازی کنید.

الف) تنظیمات عمومی:

در قسمت تنظیمات عمومی افزونه می توانید وضعیت فعال / غیرفعال بودن افزونه و نیز صدای پیام، جایگاه نمایش پنل گفتگو، واکنشگرا بودن، عرض و ارتفاع پنل گفتگو، آیکن و آواتار اختصاصی و یا بهره گیری از گراواتار کاربر / اپراتور، وضعیت نمایش زمینه های مختلف فرم تماس و … را معین کنید.

تنظیمات عمومی

ب) تنظیمات ایمیل:

افزونه گفتگوی زنده به شما این قابلیت را می دهد که رونوشتی از متن گفتگوی انجام شده را برای کاربر ارسال کنید. در قسمت تنظیمات ایمیل می توانید متن پیام، نام فرستنده و ایمیل فرستنده این رونوشتها را معین کنید. همچنین در صورتی که هنگام مراجعه بازدیدکننده به وبسایت شما، اپراتور در وضعیت آنلاین نباشد، پیامهایی که به وی نمایش داده می شوند نیز از همین قسمت قابل شخصی سازی هستند.

تنظیمات ایمیل

ج) تنظیمات عبارات متنی:

شخصی سازی پیام خوش آمدگویی و فیلدهای مربوط به فرمهای آنلاین / آفلاین از قابلیتهای دیگری است که در پنل تنظیمات افزونه گفتگوی زنده گنجانده شده است.

تنظیمات عبارات متنی

د) تنظیمات ظاهر:

تعیین رنگ اصلی (سربرگ و دکمه های تایید) و ثانویه (نوار وضعیت و دکمه های لغو) و نیز تعیین رنگ متن در تب تنظیمات ظاهر گنجانده شده است.

تنظیمات ظاهر

ه) تعریف دپارتمانها:

در قسمت تعریف دپارتمانها می توانید بی نهایت دپارتمان پشتیبانی را تنها با وارد کردن نام آنها و زدن دکمه اینتر، ایجاد کنید. هر یک از این دپارتمانها را می توانید در قسمت شناسنامه داشبرد وردپرس، به یک یا تعدادی از اپراتورها اختصاص دهید.

تعریف دپارتمانها

و) مسدودسازی IP:

قابلیت مسدودسازی IP های اسپمر و یا مزاحم، از دیگر قابلیتهای افزونه گفتگوی زنده وردپرس است که به راحتی انجام پذیر است.

مسدودسازی IP

ز) استایل سفارشی:

در صورتی که تمایل داشته باشید استایل بخشی از پنل گفتگو را متناسب با سلیقه خود شخصی سازی کنید، در قسمت استایل سفارشی می توانید کدهای CSS اختصاصی خود را قرار دهید.

استایل سفارشی

ح) کدهای جاوا اسکریپت سفارشی:

همچنین در صورت تمایل می توانید کدهای جاوا اسکریپت اختصاصی خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

کدهای جاوا اسکریپت سفارشی

فرم تماس آفلاین

در صورتی که هیچ یک از اپراتورهای پشتیبانی وبسایت شما آنلاین نباشند، فرم ارسال پیام به بازدیدکننده نمایش داده می شود که ظاهری مشابه زیر خواهد داشت.

فرم تماس آفلاین

آرشیو گفتگوها

از دیگر قابلیتهای بی نظیر افزونه گفتگوی زنده وردپرس، توانایی آرشیو مکالمات بین بازدیدکنندگان و اپراتورهاست.

آرشیو گفتگوها

تنظیمات نمایش در برگه

علاوه بر قابلیت تعیین محل جایگیری پنل گفتگو، به هنگام ایجاد یا ویرایش هر برگه نیز، منوی تنظیماتی ظاهر می شود که به شما اجازه می دهد نسبت به فعال / غیر فعال بودن پنل گفتگو در آن صفحه، تصمیم گیری کنید.

تنظیمات نمایش در برگهتومان