پوسته مدیریت وردپرس شیپر پیشخوان

پوسته مدیریت وردپرس شیپر پیشخوان

5.00 stars
  |   10 فروش
خرید و دانلود

مقدمه ای بر پشتیبانی محصولات راست چین


  • محصولات ارائه شده در راست چین قبل از اینکه برای فروش گذاشته شوند بررسی می‌گردند.
  • فایلهای درون ریز(مخصوص قالب های وردپرس) و فایل های راهنمای نصب در فایل دانلودی شما موجود است، در غیر این صورت با طراح تماس بگیرید تا فایل درون ریز را بشما ارائه نماید.
  • طراح موظف است تا ایرادات امنیتی و خطاهای موجود در محصول خود را رفع نماید، اما در مورد ویرایش یا مواردی اضافی هیچ مسئولیتی ندارد.
لطفاً در صورتی که طراح قادر به پاسخگویی تلفنی نبود، ایمیلی حاوی درخواست خود به ایشان ارسال نمایید، تا به درخواستتان رسیدگی شود.
طبیعتاً پشتیبانی محصول به صورت لحظه ای نخواهد بود و طراح موظف به حل مشکل در لحظه نمیباشد و برای حل مشکل احتمالی به زمان حداقل 24 ساعت کاری نیاز دارد.

جزئیات تماس با ghalekhani جهت پشتیبانی


پشتیبانی این محصول از روش‌های زیر می‌باشد:

ایمیل
تلگرام
تیکت
اطلاعات تماس بعد از خرید محصول در همین قسمت به شما ارائه خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی از طرف ghalekhani:

به دلیل زمان‌بر بودن بررسی مشکلات احتمالی پوسته‌ها و افزونه‌ها، لطفاً از طریق قسمت ارسال تیکت پشتیبانی فروشگاه راست‌چین و یا ایمیل پشتیبانی به نشانی chiaagroup@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

به منظور اطلاع از به روز رسانی پوسته‌ها و افزونه‌های خریداری شده، لطفاً پس از خرید محصول در کانال تلگرام گروه برنامه‌نویسی چیا عضو شوید.

زمان ارتباط با مدیران راست چین


مسئولیت پشتیبانی محصول بر عهده‌ی طراح است و در مورد پشتیبانی محصولات با راست چین تماس نگیرید، مگر اینکه در مورد خود سایت راست چین سوالاتی داشته باشید. پشتیبانی راست چین


تومان