Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن، کوی قدس
ساختمان دنیز، پلاک 1، طبقه 2، واحد 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

افزونه وردپرس مدیریت تب ها در ووکامرس

افزونه وردپرس مدیریت تب ها در ووکامرس

0 فروش
خرید و دانلود
افزونه وردپرس مدیریت تب ها در ووکامرس - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۴۵۱۳۳
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

افزونه مدیریت تب ها در ووکامرس | YITH WooCommerce Tab Manager

آیا شما تا به حال خرید آنلاینی با احساس ناخوشایند داشته اید که قادر به پیدا کردن و دسترسی به اطلاعات و جزییات محصول نداشته اید؟ این به این دلیل است که صفحه محصولی که به آن نگاه می کنید موثر نبوده است. احتمالا این افزونه YITH WooCommerce Tab Manager مشکل را حل می کنید چه فکر می کنید؟

*هدیه رایگان ما به شما کاربران عزیز افزونه ارجینال پاپ آپ حرفه ای*

c5ay_layeredpopups01.jpg

2

آنچه که یک کاربر مورد نیازش می باشد:

YITH WooCommerce Tab Manager به شما امکان می دهد تا صفحات پیش فرض محصول و محتویات آن را ارزیابی و ویرایش کنید، به طوری که به شما اجازه می دهد به پس از درج محصول نیازهایتان را با توجه به سلیقه خودتان سفارشی کنید. جزئیات تولید کننده، گالری تصویر،تصاویر گوناگون،فرم تماس باما،پرسش و پاسخ،جدول مشخصات،کالاهای مشابه، آموزش های ویدیویی،اطلاعات فنی ووکامرس، فایل های اضافی برای دانلود (مانند کتابچه های PDF) … هیچ محدودیتی برای محتوای شما نیست و میتوانید در این زبانه ها اضافه کنید، حتی یک نقشه در مورد چگونگی رسیدن به فروشگاه و آدرس شما!

علاوه بر این، به لطف YITH WooCommerce Tab Manager شما قادر خواهید بود که یک تب برای هر محصول ایجاد کنید، بهترین راه برای نشان دادن یک پیشنهاد احتمالی، یک هشدار، و یا یک چیز متفاوت، تأکید خاصی بر محصولی که می دانید دارید، و کاربران شما در مورد آنچه آنها خرید می کنند بهتر میتوانند تصمیم بگیرند.تومان