× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

افزونه تاریخ شمسی برای فرم تماس 7

افزونه تاریخ شمسی برای فرم تماس 7

5.00 stars
  |   19 فروش
خرید و دانلود
افزونه تاریخ شمسی برای فرم تماس 7 - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۲۰۲۸۲
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

افزونه فرم تماس 7 (contact form 7) یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های فرم ساز وردپرس است که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. این افزونه اکثر زبان های دنیا از جمله فارسی را ساپورت میکند اما مشکلی که برای اکثر زبان ها مخصوصا فارسی دارد این است که تاریخ شمسی را پشتیبانی نمی کند و فیلد تاریخ آن به صورت میلادی است. اما تیم توسعه ناریاسافت این مشکل را حل کرده است و امکان انتخاب تاریخ فارسی برای این افزونه محبوب را فراهم کرده است امکانی که اکثر زبان های دیگر مانند عربی هنوز افزونه ای برای آن ایجاد نکرده اند.

با این افزونه امکان انتخاب تاریخ بصورت تقویم و با پشتیبانی کامل از تقویم فارسی (جلالی) فراهم شده است.تومان