× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

افزونه بک آپ و انتقال

افزونه بک آپ و انتقال

5.00 stars
  |   7 فروش
خرید و دانلود
افزونه بک آپ و انتقال - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    ۱۱۳۱۳
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

حتما تا به حال خواستید که برای وردپرس هم همانند جوملا بتوانید بسته آسان نصب یا همان QuickStart ایجاد کنید و به راحتی وب سایت خود را از لوکال به سرور یا از یک سرور به سرور دیگر انتقال دهید. خوب معمولا این عمل در وردپرس تنها با کپی کردن فایل ها و دیتابیس در سرور جدید صورت نمی گیرد و دیتابیس باید دچار تغییراتی شود که در صورت عدم آشنایی با مشکل مواجه خواهید شد! که به همین دلیل در وردپرس از درون ریزی استفاده می شود که این عمل علاوه بر زمان بر بودن با مشکلات زیادی در بیشتر سرور ها روبه رو خواهد شد.

با استفاده از این افزونه که کاملا به فارسی ترجمه شده است می توانید از وب سایت وردپرسی خود در لوکال و یا در سرور یک نسخه بک آپ تهیه کنید و در سرور جدید با اجرای یک فایل  و تعیین دیتابیس جدید وب سایت خود را راه اندازی کنید و دیگر نیاز به درون ریزی و یا تغییر در دیتابیس نخواهید داشت.

در این زمینه افزونه های متعددی وجود دارد که من چون خیلی با این افزونه ها در ارتباط هستم به نظر من این افزونه ساده ترین افزونه برای استفاده در این زمینه می باشد.


بخش نصب در سرور جدید:تومان