× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

استاری – قالب خلاق و آسان پاسخگو HTML

استاری – قالب خلاق و آسان پاسخگو HTML

5.00 stars
  |   8 فروش
خرید و دانلود
استاری – قالب خلاق و آسان پاسخگو HTML - قالب HTML
  • شناسه محصول
    ۹۴۵۶
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

استاری یک قالب اچ تی ام ال۵ ساخته شده برای هر فردی که به دنبال یک طراحی مدرن و خلاقانه برای مارک تجاری خود از طریق یک سایت زیبا است ساخته شده است.

استاری اول از همه می باشد: ساده زیبا، پاسخگو و مد روز!

هدف ما این است که به ارائه یک محصول کاملا به لطف تنظیم هدف ما این است که به ارائه یک محصول کاملا به لطف تنظیم برای مستندات کاملا نشان داده شده، یک کد تمیز و چندمنظوره، یک بسته جامد و یک قالب کامل! به راحتی در یک صفحه سازگار است.

http://upload7.ir/uploads//057d6fa40b88bc1c17424f19f1f7ef75769ab6fc.pngتومان