× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

Rtl Theme LOGO

تنها مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران ...

شرکت فناوری اطلاعات راست چین

ایمیل: info [at] rtl-theme.com
نشانی: تبريز - خیابان راه آهن
کوی قدس، ساختمان دنیز، پلاک 1

تلفن ویژه : ۰۳۸۳۱۱۲۴

تشکیل اتحادیه طراحان و فارسی سازان

دسته‌بندی: اخبار
6 ژوئن 2017
491 بازدید

هلدینگ راست چین در نظر دارد در جهت احقاق حقوق طراحان و فارسی سازان قالب و افزونه در ایران اولین اتحادیه طراحان وب ایران را تشکیل دهد. این اتحادیه دارای قدرت اجرایی است و ابزارهای کنترلی و نظارتی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور را در اختیار خواهد داشت.
به جهت اهمیت موضوع و الزام برخورد و رسیدگی فوری به موضوعات کپی رایت از تمامی شرکت ها و تیم های طراح ایرانی دعوت میشود از این تشکل اعلام حمایت کنند و مشخصات مجموعه خود را همراه با اطلاعات تماس تحت موضوع “درخواست عضویت” به ایمیل واحد حقوقی راست چین به نشانی legal@rtl-theme.com  ارسال نمایند.


لازم به توضیح است با تلاش واحد حقوقی راست چین و جمع آوری شکایات تیم های طراحی، چندصد گزارش تخلف از مجموعه های غیر قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران گردآوری شده و به جهت گستردگی موضوع علاوه بر پیگیری روند دادرسی قضایی موضوعات در شورای تامین نیز مطرح گردیده است.

نتیجه ی فرآینده دادرسی تاکنون با درخواست 200 نفر از طراحان منجر به مسدود سازی سرویس های غیر قانونی عرضه قالب و افزونه گردیده که در صورت مشاهده ادامه تخلفات توسط وب سایت های ناقض حقوق کپی رایت ، درخواست هایی مبنی بر صدور قرار مجازات نیز پیگیری خواهد شد.

 

هلدینگ راست چین به عنوان اولین و بزرگترین عرضه کننده محصولات تحت وب در ایران با حمایت شما در نظر دارد اولین اتحادیه طراحان وب ایران را تاسیس نماید و از حقوق اعضای عضو در اتحادیه دفاع کند.

راست چین اولین و بزرگترین مرجع قانونی عرضه قالب و افزونه در ایران

لازم به ذکر است کلیه طراحان و مجموعه های قانونی میتوانند جهت پیگیری تخلفات مجموعه های ناقض کپی رایت ، مستندات خود را جهت پیگیری با موضوع “گزارش تخلف” به ایمیل واحد حقوقی راست چین به نشانی legal@rtl-theme.com  ارسال نمایند. راست چین به عنوان نماینده شما طراحان ایرانی کلیه موضوعات را رسیدگی خواهد کرد.

از شما مشتریان عزیز هم خواهشمندیم با رعایت قوانین کپی رایت ما را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.

با احترام
واحد حقوقی راست چین


1 دیدگاهافزودن

ارسال دیدگاه

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد شوید!


تومان