قالب PSD فست فود - فروشگاه قالب PSD وب سایت و مجموعه کارهای گرافیست های وب , طراحان رابط کاربری UI/UX  , طراحی استایل و گرافیک سایت , Rtl  PSD Themes

طرح لایه باز قالب سایت فست فود . قالبی که مشاهده میکنید تخصصا برای وبسایت های فست فودی طراحی شده و به صورت لایه باز برای طراحان وبسایت آماده شده است . از مزیت های قالب طراحی شده ، منظم بودن لایه ها و فارسی بودن آن است که کمک فراوانی به کد نویس برای پیدا کردن لایه ها میکند . امیدوارم این قالب رو پسندیده باشید .

تصویر زیر نحوه مدیریت لایه ها در فوتوشاپ رو نمایش میده . شما میتونید با کلیک روی تصویر زیر آن را در سایز اصلی مشاهده کنید .

 

 

 

 

 

 

تصویر زیر صفحه اصلی رو نمایش میده که به بهترین نحو نیاز های یک فروشگاه غذاهای سریع رو دستور کار خودش قرار داده با کلیک روی تصویر این صفحه رو در سایز استاندارد و در پنجره جدید مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویر زیر صفحه ۲ این وبسایت رو نمایش میده که در اون منوهای فست فود رو مشاهده میکنید. با کلیک روی تصویر این صفحه رو در سایز استاندارد و در پنجره جدید مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در تصویر صفحه ۳ توضیحات کامل در مورد غذای انتخابی مشتری و همین طور سفارش تلفنی و یا اینترنتی رو مشاهده میکنید. با کلیک روی تصویر دمو این صفحه رو در سایز استاندارد و در پنجره جدید مشاهده کنید.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط