قالب فروشگاهی وردپرس ‘کسب و کار’ - وردپرس حرفه ای

قالب فروشگاهی وردپرس “کسب و کار”، یکی از قالب‌های حرفه‌ای ووکامرس مخصوص ورپرس است که برای تمامی فروشگاه های کوچک و بزرگ قابل استفاده و سازگار است. انعطاف پذیری فوق العاده این قالب برای فروشگاه ها با کمک افزونه visual composer امکان پذیر است و کار کردن با وب سایت را برای کاربر بسیار آسان و لذت بخش میکند. تمامی قسمت های این قالب مانند سایر نمونه کارهای بنده فارسی و راست چین شده است.


One-Click Demo Content Installer

نصب آسان

نصب قالب با محتوای نمایشی تنها با یک کلیک قابل انجام است و نیازی به انجام کارهای طولانی و طاقت فرسا نیست و در عرض چند ثانیه سایت شما آماده استفاده است.

Fully Customizable - Powerful Theme Options - bigboom WordPress Theme

صفحه ساز حرفه‌ای Visual Composer

با استفاده از صفحه ساز قدرتمند قالب برگه های خود را به هر شکل و شمایلی که دوست دارید، تنها با کشیدن و رهاکردن میتوانید بسازید و سایتی زیبا و با سلیقه خاص خود داشته باشید.

Responsive and Retina-Ready

واکنش‌گرا و رتینا

قالب ساخت و ساز در همه دستگاه ها به زیبایی نمایش داده خواهد شد. مخصوصاً در اگر سایت شما نیاز به نسخه موبایل دارد میتوانید به این قالب اعتماد کنید، چرا که همه قسمت ها با ظرافت خاصی تنظیم شده‌اند.

RTL supported

کاملاً فارسی و راست چین

تمامی قسمت‌های قالب به زبان شیوای فارسی برگردانده شده و همه قسمت ها به درستی راست چین شده اند. حتی پنل مدیریت این قالب نیست کاملاً فارسی شده است!

Premium Essential Grid Included As Bonus

شامل: Revolution Slider پیشرفته

افزونه Revolution Slider بصورت رایگان در قالب گنجانده شده و شما میتوانید از امکانات فراوان آن استفاده کنید.

Support and Video Tutorials

پشتیبانی و فایل راهنما

پشتیبانی از محصول ارائه شده وظیفه‌ی ماست، پس با خیال آسوده با ما در تماس باشید.

WooCommerce Compatible

فروشگاه‌ساز ووکامرس

نیاز به یک فروشگاه دارید؟ نگران نباشید، فکر این کار رو قبلاً کردیم! قالب ساخت و ساز با افزونه قدرتمند فروشگاه ساز ووکامرس کاملاً سازگار میباشد و صفحات مربروط به فروشگاه نیز ساخته شده و آماده استفاده میباشند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط