ارنستو ، نهایت سادگی (Ernesto) - قالب فارسی وب سایت

قالبی مخصوص کسانی که به دنبال نهایت سادگی هستند !

ارنستو شاید ساده ترین و سبکترین قالبی باشد که تا به حال دیده اید ، همان چیزی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند . سایتی خلوت ، ساده و سبک و با سرعت بارگزاری بالا .

اگر شما هم از آن دسته کاربران هستید ، ارنستو را از دست ندهید .

این قالب دارای بخش های مفید و زیبا و حذاب خواهد بود که توجه همه را به خوبی جذب خواهد کرد.


ویژگی های  قالب ارنستو:

  • طراحی واکنشگرا – واکنشگرایی زیبا و حرفه ای این قالب به شما کمک میکند که سایت خود را در دستگاه های مختلف (موبایل ، تبلت ، محصولات اپل و …)به درستی مشاهده کنید و هیچ نقصی را دریافت ننمایید.

  • کد نویسی حرفه ای – این کد به صورت خیلی ساده نوشته شده تا شما بتوانید به راحتی آن را برحسب کار خود ویا سلیقه ی خودتان تغییر بدهید و از آن لذت ببرید.
  • سازگاری – قالب ارنستو با بسیاری از مرورگرهای متفاوت سازگار است.
  • صفحات داخلی – این قالب دارای ۳ صفحه ی داخلی با طراحی و کارایی بالا میباشد.

 

به دلیل استاتیک بودن قالب در قسمت پیشنمایش شما قادر به مشاهده ی تصویری از قالب هستید ، برای مشاهده قالب به صورت دقیقتر پیشنهاد میکنیم نسخه اصلی آن را مشاهده کنید .


ویژگی های ترجمه و فارسی سازی این قالب

در ابتدا به شما پیشنهاد میکنیم مقایسه نسخه ترجمه شده را ببینید

 

  • راستچین کردن کلیه المان ها و تصاویر
  • ترجمه کامل متون انگلیسی (حتی در فایلهای css و js)
  • فونت گذاری مناسب – انتخاب فونت های فارسی با توجه به فونتهای نسخه اصلی از جمله اقداماتی است که تراپیکو منحصرا به آن عمل میکند که باعث حفظ زیبایی قالب میگردد ، همچنین استفاده از فونتهای متنوع (بر خلاف خیلی از مترجمان که با بی حوصلگی کل قالب را صرفا با یک فونت ترجمه میکنند!) باعث جذابیت و زیبای بیشتر قالب میگردد که آنرا را نیز جامه ی عمل پوشانیده ایم .
  • حفظ واکنشگرایی قالب – متاسفانه شاهد هستیم بسیاری از مترجمان در حین ترجمه به دلیل عدم رعایت اصول ترجمه واکنشگرایی قالب را از بین میبرند ، اما تراپیکو با در نظر گرفتن این موضوع و با پیروی از اصول ترجمه ی حرفه ای از این مورد جلوگیری کرده است . دعوت میکنیم که آنرا مشاهده کنید

  • استفاده از فضای ابری مناسب برای بارگزاری تصاویر پیش نمایش و توضیحات . (متاسفانه در برخی قالبها شاهد این هستیم که به دلیل بارگزاری تصاویر پیش نمایش در محیط ناپایدار ، پس از چندی امکان مشاهده تصاویر وجود ندارد که تراپیکو این مشکل را با استفاده از فضای ابری و مطمئن مناسب مرتفع کرده است)

 

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط