قالب وردپرس ارغوان Jade – قالب وردپرس چندمنظوره و فروشگاهی

قالب وردپرس ارغوان Jade – قالب وردپرس چندمنظوره  و فروشگاهی - وردپرس چند منظوره

قالب وردپرس ارغوان Jade یک قالب چندمنظوره ی واکنشگراست که از آن میتوان برای راه اندازی انواع وبسایت استفاده کرد. یکی از بهترین ویژگی های این قالب راحتی در تولید صفحات و محتواست. بیش از ۱۰۰ ماژول مختلف در این قالب گنجانده شده است که میتوانید در تمام قسمتهای وبسایت از آن ها استفاده کنید.

همچنین این ماژول ها قابلیت استفاده با انواع مختلف پستها را دارا میباشند.

در استفاده از این قالب حرفه ای بینهایت انتخاب دارید و میتوانید وبسایتتان را به سلیقه خودتان طراحی و راه اندازی کنید. مانند ماژول ها به تمام امکانات هسته نیز دسترسی دارید و میتوانید به دلخواه آنها را ویرایش کنید.

قالب ارغوان Jade دارای ۵ استایل مختلف هدر و ۴ استایل برای فوتر میباشد. میتوانید از این استایل ها به صورت جداگانه در صفحات مختلف وبسایت استفاده کنید. همه ی هدر ها این قابلیت را دارند که با اسکرول ماوس به بالا یا پایین صفحه بچسبند.

همچنین قالب ارغوان Jade دارای یک افزونه مگامنوی حرفه ای و کاملا کاربردی است که برای استفاده در منوهای بزرگ بسیار مفید است. این افزونه ی مگا منو برای استفاده در این قالب کاملا شخصی سازی شده و با این قالب سازگاری کامل دارد.

از دیگر ویژگی های این قالب میتوان به شورت کد ساز قدرتمند، پشتیبانی کامل از افزونه هایی همچون WPML، ووکامرس، اسلایدر حرفه ای Slider Revolution، اسلایدر حرفه ای Layer Slider و چند افزونه ی کاربردی دیگر است که کار شما را برای راه اندازی وبسایتتان آسان میکند.

قالب وردپرس ارغوان Jade

از تاریخ شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ پشتیبانی این قالب به طراح ناریاسافت واگذار گردید.

 

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط