پوسته و قالب وردپرس ثبت آگهی (نسخه حرفه ای) - تخفیف گروهی
 *** نسخه ۱.۷.۱ - ۰۱ آبان ماه ۱۳۹۵***
- بروزرسانی پوسته به آخرین نسخه
- بروزرسانی سایر افزونه های موجود
- حذف ابزارک های نمایش آگهی های مشابه و استفاده از ابزارک اضافه شده به پوسته برای نمایش آگهی های مشابه
- افزودن قابلیت تایید مدیر برای آگهی های ویرایش شده
 *** نسخه ۱.۵.۴ - ۱۰ مردادماه ۱۳۹۵***
- بروزرسانی پوسته به آخرین نسخه
- بروزرسانی افزونه دکان
- بروزرسانی افزونه ثبت رزرو
- بروزرسانی سایر افزونه های موجود
- رفع مشکل جزئی در آگهی های مشابه
- افزودن فایل راهنمای نصب یا بروزرسانی پوسته و فعال سازی نقشه گوگل

قبل از این که توضیحات پوسته و قالب وردپرس ثبت آگهی را مطالعه بفرمایید لطفا توضیحات پوسته وردپرس نسخه عادی را به طور کامل مشاهده بفرمایید:

نسخه عادی پوسته وردپرس  ثبت آگهی

خوب علاوه بر امکاناتی که در نسخه عادی پوسته وجود دارد، نسخه پیشرفته دارای امکانات زیر می باشد:

۱- ثبت محصولات توسط کاربران و فروش آنلاین محصولات:

در این پوسته وردپرس  کاربران می توانند هنگام ثبت نام، به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کنند. پس از تایید فروشنده توسط مدیر سایت کاربر از طریق افزونه دکان (توضیحات افزونه دکان) می تواند به راحتی محصولات خود را در سایت ثبت نمایید. پس از ثبت محصولات و تایید آن ها توسط مدیر سایت، کاربر می تواند هنگام ثبت یا ویرایش آگهی های خود، محصولاتی که به ثبت رسانده را مشاهده کند و هر کدام یا همه آن ها را به آگهی خود اختصاص دهد تا در صفحه آگهی وی نمایش داده شوند.

مشاهده نمونه آگهی دارای محصول

همانطور که در نمونه مشاهده کردید، ۳ محصول به این آگهی اختصاص داده شده است که در صفحه آگهی هم در نوار کناری سمت چپ و هم در نوار اصلی نمایش داده شده اند. محل نمایش محصولات (نوار کناری یا نوار اصلی یا هر دو) از طریق بخش مدیریت و ابزارک ها قابل کنترل می باشد.

همچنین از طریق ابزارکی که کاملا توسط تیم نیکان طراحی شده است، امکان نمایش جدیدترین محصولات ثبت شده کاربران در صفحه نخست وجود دارد. (تعیین تعداد محصولات جهت نمایش در صفحه نخست از طریق تنظیمات ابزارک امکان پذیر می باشد.)

۲- امکان رزرو برای آگهی ها:

قبل از هر چیز نمونه آگهی دارای امکان رزرو را مشاهده نمایید:

نمونه آگهی دارای رزرو

رزرو یک با قبلیت خرید می باشد که از طریق افزونه تجاری wc-bookings ایجاد می شود. این افزونه توسط گروه نیکان ترجمه و شمسی اسزی شده است. نکته بسیار مهمی که در مورد رزرو وجود دارد این هست که امکان ایجاد رزرو توسط کاربران سایت و از طریق افزونه دکان وجود ندارد و می بایست از طریق بخش مدیریت انجام شود.

مدیر سایت می تواند محصول رزرو را با تنظیمات موردنظر مشتری ایجاد و سپس کاربر موردنظر را به عنوان صاحب محصول تعیین نمایید تا کاربر بتواند فروش ها را از طریق پنل خود در افزونه دکان یا همان پیشخوان فروشنده کنترل نماید.

بازهم تاکید می کنم امکان ثبت رزرو توسط افزونه دکان یا پیشخوان فروشنده وجود ندارد.

۳- قابلیت تایید آگهی ویرایش شده:

در نسخه عادی زمانی که یک آگهی تایید شود، صاحب آگهی قادر به ویرایش آگهی می باشد و پس از ویرایش بدون اطلاع مدیر سایت آگهی در سایت قرار خواهد گرفت. در نسخه پیشرفته در صورتی که کاربر آگهی خود را ویرایش کند، برای نمایش در بین آگهی های سایت مجددا نیاز به تایید آگهی توسط مدیر سایت می باشد.

۴- نمایش آمار سایت

بازهم توسط ابزارکی که توسط تیم نیکان طراحی شده است امکان نمایش آمار سایت وجود دارد. این آمار شامل موارد زیر می باشد:

  • تعداد آگهی های فعال
  • تعداد محصولات فعال
  • تعداد فروشندگان سایت
  • مجموع فروش سایت
  • تعداد کل کاربران سایت

تک تک این موارد از طریق تنظیمات ابزارک قابل فعال سازی یا غیرفعال سازی می باشند و شما می توانید فقط مواردی که تمایل دارید را به نمایش بگذارید. همچنین امکان تعیین آیکون دلخواه برای هر مورد از طریق تنظیمات وجود دارد.

این ابزارک را می توانید در دمو آنلاین و در بخش فوتر مشاهده نمایید.

۵- ارسال ایمیل اطلاع رسانی

کمبودی که در نسخه عادی این پوسته وردپرس مشاهده میشه عدم اطلاع رسانی به مدیرسایت و کاربران هنگام ثبت آگهی و یا هنگام تایید آگهی می باشد. در این نسخه تیم ما این کمبود را به برطرف کرده و با کدنویسی بخش اطلاع رسانی پوسته را کامل کردیم. در این نسخه هنگام ثبت آگهی توسط کاربر، در صورتی که هزینه بسته به صورت آنلاین پرداخت شود، یا کاربر قبلا بسته ای را خریداری کرده باشد، یا ثبت به صورت رایگان باشد، ایمیل اطلاع رسانی با این مضمون که آگهی شما ثبت شده و در انتظار تایید می باشد برای کاربر ارسال خواهد شد و ایمیل اطلاع رسانی به مدیر نیز ارسال خواهد شد.

در صورتی که کاربر هنگام ثبت آگهی هزینه بسته ثبت آگهی را نپردازد ایمیل اطلاع رسانی با مضمون ثبت آگهی و در انتظار پرداخت هزینه برای وی ارسال می شود و ایمیل اطلاع رسانی برای مدیر نیز ارسال خواهد شد.

پس از بررسی و تایید آگهی توسط مدیر سایت نیز ایمیل ارسال رسانی تایید آگهی برای کاربر ارسال می شود که لینک مستقیم آگهی نیز در این ایمیل وجود دارد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط