× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

ماژول تخفیف به ازای روش پرداخت(پرداخت انلاین) اپن کارت 2

ماژول تخفیف به ازای روش پرداخت(پرداخت انلاین) اپن کارت 2

5.00 stars
  |   4 فروش
خرید و دانلود
ماژول تخفیف به ازای روش پرداخت(پرداخت انلاین) اپن کارت 2 - افزونه اپن کارت
  • شناسه محصول
    25164
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

پس از درخواست های فراوان ماژول اپن کارت  تخفیف به ازای پرداخت اماده و در اختیار گاربران عزیز قرار گرفت .با استفاده از این ماژول شما میتوانید برای یک روش پرداخت به عنوان مثال پرداخت انلاین بانکی 10 درصد تخفیف بدهید . ماژول برای همه نسخه های 2 قایل استفاده است اپن کارت 2.1.01.-2.0.3.1-2.0.1.1و 2.2.0.0 ماژول پس از پرداخت قابل دانلود  است   .

این ماژول فقط در سایت راستچین ارایه شده است .

قسمت مدیریت و قسمت کاربری     قسمت کاربریتومان