× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

ماژول اپن کارت پرداخت تک صفحه ای

ماژول اپن کارت پرداخت تک صفحه ای

5.00 stars
  |   1 فروش
خرید و دانلود
ماژول اپن کارت پرداخت تک صفحه ای - افزونه اپن کارت
  • شناسه محصول
    38789
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

ماژول اپن کارت پرداخت تک صفحه ای – مناسب برای همه قالب ها
پس از دریافت و نصب این ماژول حرفه ای روی قالب خود، صفحه پرداخت سایت شما دقیقا همانند نسخه نمایشی خواهد بود. نصب ماژول پرداخت تک صفحه ای رایگان بوده و این ماژول روی نسخه 2.3 قابل نصب می باشد.

یکی از مشکلاتی که کاربران در هنگام استفاده از اپن کارت دارند ، صفحه پرداخت چند مرحله ای و پر از قسمت هایی است که توسط مشتری باید تکمیل شود. این مراحل پیچیده گاهی اوقات باعث می شود کاربران سبد خرید رها کنند و همین مورد باعث کاهش فروش شما شود.

با استفاده از ماژول پرداخت تک صفحه ای اپن کارت می توانید فراِند ثبت نام و خرید محصولات خود را ساده و آسان کنید . مشتری تنها در یک صفحه می تواند ثبت نام کنید ، آدرس ها را وارد کند و روش حمل و نقل و روش پرداخت صورتحساب را مشخص کند.تومان