قالب PSD رزرواسیون - فروشگاه قالب PSD وب سایت و مجموعه کارهای گرافیست های وب , طراحان رابط کاربری UI/UX  , طراحی استایل و گرافیک سایت , Rtl  PSD Themes

پی اس دی قالب وبسایت (لایه باز ) مخصوص رزرواسیون هتل و صنایع مرتبط.

این قالب دارای ۳ صفحه کاملا حرفه ای میباشد که به صورت کاربردی برای صنعت گردشگری طراحی شده است. این قالب کپی نبوده و یک طرح اولیه محسوب میشود.

برای سهولت در امر کد کردن این قالب کلیه لایه ها به صورت کاملا فارسی فولدر بندی شده اند و به وسیله رنگبندی پوشه ها سادگی کار برای طراح سایت دو چندان شده است . در تصویر زیر نحوه مدیریت فولدر ها و رنگ بندی به نمایش درآمده است .

مدیریت حرفه ای لایه ها

کلیه لایه ها در پوشه ای مجزا در سایز اصلی دسته بندی شده است که این امر کمک شایانی برای سرعت بخشیدن به امر طراحی محسوب میشود .

این قالب در ۳ صفحه و با توجه به رابط کاربری روان طراحی شده و از استاندارد های موجود جهت سایز بندی و گرید بندی استفاده شده است .

تصویر زیر  مربوط به صفحه یک و اصلی این وبسایت می باشد . با کلیک بر روی دمو میتوانید این تصویر را در اندازه اصلی مشاهده کنید .

 

نمایی از صفحه اصلی

 

مشاهده تصویر در سایز واقعی

برای مشاهده کلیک کنید

 

در تصویر زیر صفحه ۲ /صفحه نمایش نتیجه جستجو و رزرو را مشاهده میکنید . با کلیک بر روی دمو میتوانید این تصویر را در اندازه اصلی مشاهده کنید

 

نمایی از صفحه 2

 

مشاهده تصویر در سایز واقعی

برای مشاهده کلیک کنید

در تصویر زیر صفحه ۳ / صفحه نمایش هتل انتخاب شده و عملیات رزرو را مشاهده می کنید .با کلیک بر روی دمو میتوانید این تصویر را در اندازه اصلی مشاهده کنید .

نمایی از صفحه 3

مشاهده تصویر در سایز واقعی

برای مشاهده کلیک کنید

پس از خرید محصول امکان ثبت سفارش جهت ویرایش و شخصی سازی نیز وجود دارد که هزینه آن به صورت مجزا بوده و مبلغ آن توافقی میباشد.

 

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط