قالب وردپرس خبری / مجله خبری Voice + اپلیکیشن اندروید

قالب وردپرس خبری / مجله خبری Voice + اپلیکیشن اندروید - قالب فارسی تفریحی وردپرس

قالب خبری / مجله خبری Voice فارسی سازی و بهینه سازی شده توسط گروه دارکوب وب برای فارسی زبانان. امکانات قالب در پیش نمایش آن موجود است. مناسب برای تمامی کسانی که قصد راه اندازی سایت خبری، سایت تفریحی، پورتال سرگرمی، وبلاگ را دارند. همچنین این قالب بسته به نیازهای افراد میتواند در موارد دیگر هم استفاده شود.

اگر شما میخواهید سایت خبری/مجله خبری راه اندازی کنید پیشنهاد ما به شما این قالب است. در ادامه ی این مطلب توضیح بیشتری خواهیم داد. با ما همراه باشید.

قالب Voice برای چه سایتهایی مناسب است؟

قالب Voice برای سایتهایی با موضوعات: خبری، مجله خبری، وبلاگ‌ها، پورتال های سرگرمی، آموزشی، اطلاع رسانی، گردشگری و در کل تمامی سایتهایی که میخواهند علاوه بر اطلاع رسانی در مود خود به ارائه ی مقالات و پستها بپردازند.

چرا قالب Voice را پیشنهاد میکنید؟

دلیل پیشنهاد ما این است که این قالب کاملا ماژولار است. به این معنا که شما قادر هستید چیدمان ستون‌ها و محتواهای سایت خود را هرگونه که بخواهید بچینید. امکانات ماژولها بسیار گسترده ست. شما میتوانید پستهای یک یا چند برچسب را در یک ماژول نمایش دهید. همچنین پستهای یک یا چند دسته بندی. میتوانید پربازدید ترین پستهای هفته، ماه و سال را نمایش دهید. یکی دیگر ا امکاناتی که قابل توجه است برای هر وبمستری، مدیریت تبلیغات در سایت است که این قالب به بهترین وجه این مسئله را پشتیبانی میکند. و این امکاناتی که بیان کردیم به نظر ما امکاناتی ایده آل است برای سایتهایی با موضوعاتی که گفتیم. نصب و راه اندازی این قالب رایگان است. 

همراه با اپلیکیشن اندروید 

اپلیکیشن وردپرس رایگان
نصب رایگان

آموزش تصویری نصب قالب

آموزش درون ریزی محتویات دمو

و بسیاری امکانات دیگر. همه ی آنها را میتواند در دموی قالب مشاهده کنید.

عزیزان دقت کنید پشتیبانی رایگان دارکوب وب فقط برای مشتریانی ست که کپی رایت دارکوب وب را در سایت خود قرار میدهند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط