قالب وردپرس Adams – قالب وردپرس خبری، مجله، بلاگ

قالب وردپرس Adams – قالب وردپرس خبری، مجله، بلاگ - وردپرس حرفه ای

قالب وردپرس Adams یک قالب خبری، مجله ای و بلاگ برای وردپرس است که دارای دو قاب بندی سه ستونه و دو ستونه ی زیباست. قالب Adams کاملا واکنشگراست و نمایشی بسیار خوب در تمام دستگاههای موبایل دارد. این قالب به طور کامل به فارسی ترجمه شده و برای وبسایتهای فارسی زبان بسیار مناسب است. همچنین از این قالب حرفه ای میتوانید در وبسایتهای دو زبانه نیز استفاده کنید و مطالبتان را به زبان های دیگر نیز منتشر کنید.در زیر به بخشی از ویژگی های این قالب زیبا می پردازیم:

ویژگی های اصلی قالب وردپرس Adams:

  • طراحی واکنشگرا: از نسخه ی ۵.۰ این قالب نیز کاملا به صورت واکنشگرا درآمد و انواع تستهای هماهنگی با دستگاههای موبایل را به راحتی و بی نقص پشت سر گذاشت.
  • آماده برای صفحات نمایش رتینا: همچنین تمام تصاویر استفاده شده در قالب Adams کاملا به صورت وکتور طراحی شده که نمایشی بسیار عالی و با کیفیت در صفحات نمایش با رزولوشن بالا و رتینا دارد.
  • قابلیت استفاده از مگامنو: این قالب از ویژگی مگامنو نیز به طور کامل پشتیبانی میکند که برای نمایش منوهایی با آیتمهای فراوان بسیار مناسب است.
  • قابلیت استفاده در طرحهای دو ستونه و سه ستونه: میتوانید از این قالب هم به صورت دو ستونه و هم به صورت سه ستونه استفاده کنید.
  • کاملا راست چین و ترجمه شده: تیم پشتیبان فارسی قالب Adams این قالب بسیار زیبا را کاملا راست چین و ترجمه کرده. همچنین این قالب دارای بسته نصب آسان است که با پشتیبانی کامل در اختیار خریداران این قالب قرار میگیرد.

پوسته وردپرس Adams

قالب وردپرس Adams

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط