× طراحی وب
اینجا کجاست!؟

اینجا بزرگترین مرجع رسمی عرضه قالب و افزونه فارسی در دنیاست!
تحولی که راست چین در حوزه ی طراحی وب سایت پدید آورد، بی شک یک شکوفایی و رونق عظیم در صنعت برنامه نویسی و طراحی در کشور ایجاد کرده است، به گونه ای که دیگر اندک وب سایتی با طراحی ابتدایی می توان یافت، وب مستر های امروزی تنها با انتخاب یک قالب وردپرس، جوملا، اپن کارت و … میتوانند حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی راه اندازی نمایند.

در راست چین شما میتواند بیش از هزار محصول حرفه ای فارسی با بالاترین کیفیت و معتبرترین پشتیبانی دریافت نمایید، فرقی نمیکند چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را میخواهید به صورت آنلاین پیاده کنید، شرکت ، فروشگاه آنلاین ، گالری و یا مزون لباس ، سایت شخصی ، بنگاه مشاوره املاک، هتل، رستوران و یا حتی وب سایت تخفیف گروهی! همه و همه در راست چین به صورت آماده فراهم شده است. فقط کافیست انتخاب کنید…
شرکت های ما بی صبرانه آماده ارائه خدمات به شما هستند.

افزونه حرفه ای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس

افزونه حرفه ای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس

2 فروش
خرید و دانلود
افزونه حرفه ای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس - افزونه وردپرس
  • شناسه محصول
    14231
  • Professional Product
  • Easy Install
  • Iranian Product
  • Verified Product

این افزونه برای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس می باشد ، در اکثر مواقع هنگام ایجاد مطلب یا برگه در وردپرس ، وردپرس از آنها در هر چند ثانیه یا دقیقه یک پیش نویس یا پشتیبان تهیه و آنرا در پایگاه داده ذخیره می کند و علاوه بر این ها وردپرس چیزهایی در پایگاه داده خودش ذخیره می کند که حتی شاید هیچ وقت به دردمان نخورد و یا نمی دانیم که وردپرس چه چیزی را ذخیره می کند وظیفه افزونه حرفه ای بهینه سازی پایگاه داده وردپرس این است که پیش نویس ها یا پشتیبان ها یا هرچیزی که وردپرس به صورت پیش فرض در پایگاه داده ذخیره می کند که شاید هیچ وقت به کار نیاید را حذف و پایگاه داده را تا حد زیادی بهینه سازی و فشرده می کند . بهینه سازی و فشرده سازی پایگاه داده تا حد زیادی سرعت سایت را بالا می برد . این افزونه دارای گزینه های زیادی برای شخصی سازی دارد و به این معنی است که شما به افزونه می گویید که چه چیزهایی را از پایگاه داده حذف یا بهینه کند یا در چه زمانی عملیات بهینه سازی را انجام دهد خب اگر می خواهید یک افزونه فوق حرفه ای در زمینه بهینه سازی پایگاه داده با امکانات فراوان برای بهینه سازی داشته باشید و همنچنین می خواهید سرعت و عملکرد سایتتان بهتر شود از این افزونه استفاده کنید .

برای مشاهده پیش نمایش افزونه از آدرس های زیر استفاده کنید :
آدرس زیر برای مشاهده صفحه اصلی افزونه :
http://www.mahandnet.ir/Plugin/1.jpg
آدرس زیر برای مشاهده پیش نمایش صفحه اطلاعات افزونه :
http://www.mahandnet.ir/Plugin/2.jpg
آدرس زیر برای مشاهده پیش نمایش صفحه تنظیمات افزونه :
http://www.mahandnet.ir/Plugin/3.jpg
آدرس زیر برای مشاهده پیش نمایش صفحه جداول افزونه :
http://www.mahandnet.ir/Plugin/4.jpg


تومان